otohaber_logo
Haberler
ENYAKIT Çalışanları KKTC’de Bir Araya Geldi
Türkiye'deki elektrikli araç kullanımının yaygınlaşmasında önemli bir rol oynayan ENYAKIT tüm çalışanları ile birlikte KKTC’de bir araya geldi. Üç gün süren etkinlikte elektrikli araç şarj sektörüne dair önemli konular ele alındı. 2023 yılının en başarılı
ENYAKIT çalışanları KKTC’de bir araya geldi

Türkiye’nin ilk elektrikli şarj işletmecisi lisansının sahibi olan ENYAKIT, 10-12 Ocak 2024 tarihlerinde KKTC’de ((Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde) tüm çalışanlar ve yöneticilerin katıldığı özel bir toplantıda bir araya geldi. Etkinlikte birlikte daha iyiye ulaşmak, hedeflere odaklanmak ve başarıları daha da arttırmak amacıyla motivasyon toplantıları gerçekleştirildi. Üç gün süren etkinlikte elektrikli araç şarj sektörüne dair önemli konular ele alındı. 2023 yılının değerlendirildiği etkinlikte derece alan çalışanlara da ödüller verildi.

Tayfun Şenses

ENYAKIT Genel Müdürü

“ENYAKIT olarak sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle teknolojiyi buluşturarak, elektrikli şarj istasyonları alanında büyümemizi sürdürüyoruz. 2023 yılında da hedeflerimizi başarıyla tamamlayarak, şirketimiz ve sektörümüz adına öncü işlere imza attık. Bu başarımızın arkasında birlikte, birbirine destek olan, büyük ve güçlü bir aile olmamızın etkisi çok fazla. Önümüzdeki süreçte kendimize çok daha zorlu hedefler belirledik. Ekibimizi daha da genişleterek güçlü bir şekilde yolumuza devam edecek, sektördeki başarımızı 2024 yılında daha da artırma kararlılığımızla ilerleyeceğiz.”

1 / 6

ENYAKIT Ödül Kazananlar

ENYAKIT Ödül Kazananlar

2 / 6

ENYAKIT Ödülleri

ENYAKIT Ödülleri

3 / 6

ENYAKIT Logosu

ENYAKIT Logosu

4 / 6

ENYAKIT Şarj Noktası

ENYAKIT Şarj Noktası

5 / 6

ENYAKIT Şarj Noktası

ENYAKIT Şarj Noktası

6 / 6

ENYAKIT

ENYAKIT

Diğer Haberler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.