otohaber_logo
Haberler
Togg ekspertizden tam not aldı
Togg, Pilot Garage Bitlis/Tatvan bayisinde ilk kez ekspertize girdi ve yapılan kontrollerde tam not aldı.
Togg ekspertizden tam not aldı

Togg T10X ilk kez oto ekspertizde detaylı incelemeye tabii tutuldu. T10X sahibi Engin Köse, merak ettiği teknik yeterliliklerin cevaplarını bulmak adına Pilot Garage’ın Tatvan Bayisine uğradı.


“İnce işçilik ve yüksek mühendislikle geliştirilmiş bir otomobil”

Uzman teknisyenler tarafından yaklaşık 2 saat boyunca objektif ve kapsamlı biçimde incelenen Togg, tam not aldı.


Emre Yetişkin Şube Müdürü

“Yerli aracımız şubemize giriş yaptığında heyecanlıydık. Ekibimizin incelemeleri sonucunda otomobilin ince işçilik ve yüksek mühendislikle üretildiği kanaatine vardık. Özellikle mekanik sistem ve kış şartları için geliştirilen batarya bölümü bizde hayranlık uyandırdı. Yerli aracımızla gurur duyduk.”


Engin Köse Araç sahibi

“Mart ayında 1.365’inci kişi olarak kura bize çıkınca yaşadığımız heyecan bambaşkaydı. Aracı teslim alınca heyecanımız da katbekat arttı. Yaşadığımız Doğu Anadolu bölgesinde aracın dayanıklılığını kontrol ettirmek amacıyla güvendiğimiz Pilot Garage’a uğramak istedik. Teknisyenlerimiz de aracı büyük ilgiyle ve hayranlıkla karşılayınca tekrar mutlu olduk. Gönlümüz rahat biçimde aracımızı ailemizle, keyifle kullanacağız.”  

1 / 3

Togg Ekspertiz

Togg Ekspertiz

2 / 3

Togg Ekspertiz

Togg Ekspertiz

3 / 3

Togg Ekspertiz

Togg Ekspertiz

Diğer Haberler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.