otohaber_logo
Haberler
TOGG ile Migros arasında işbirliği yapılacak
Togg ile Migros arasında imzalanan niyet mektubuyla birlikte yeni iş modelleri geliştirilecek.
TOGG İLE MİGROS ARASINDA İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Türkiye'nin küresel mobilite markası Togg ile perakende sektörünün de önemli markalarından biri olan Migros arasında yapılan işbirliği sayesinde
Togg akıllı cihazda Migros mobil uygulaması yer alacak. Bu sayede Togg Akıllı Cihaz'a, Migros siparişlerinin teslimatı gibi hizmetler, karşılıklı olarak entegre edilecek. İş birliği kapsamında yeni nesil iş modellerinin geliştirilmesi de öncelik kazanacak.

M. Gürcan Karakaş Togg CEO'su
"Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz"
"Togg'u tamamen kullanıcı odaklı bir yaklaşımla oluşturuyoruz. Geliştirdiğiniz bir ürün gücünü kullanıcıdan almıyor ise bu ürün ve hizmet ölmeye mahkumdur. Kullanıcıyı odağa aldığımız ve veri üzerine inşa ettiğimiz iş modelimizde yeni iş birlikleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Migros ile imzaladığımız niyet mektubu ile de kullanıcılar hem Togg'un hem Migros'un hizmetlerinden yararlanabilecek. Aynı zamanda Migros ile yeni nesil iş modellerinin geliştirilmesi konusunda da birlikte çalışacağız."
Özgür Tort Migros Ticaret A.Ş. İcra Başkanı
"Togg kullanıcılarına benzersiz bir alışveriş deneyiminin kapılarını açıyoruz"
"Migros olarak, öncülük ettiğimiz perakende sektöründeki tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuz ile tüketicilerin yaşamlarına hız ve kolaylık katan inovatif çözümler geliştiriyoruz. İleri teknolojiyi odağımıza alarak hayata geçirdiğimiz akıllı çözümlerle çağın ötesinde bir perakende deneyimi sunuyoruz. Bugün ise Türkiye'nin gurur projesi Togg ile birlikte alışveriş deneyimini yeni boyuta taşıyan benzersiz bir projeyi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Togg kullanıcıları, Togg Trumore platformu sayesinde Togg akıllı cihazından istenilen saatte ve belirtilen adrese teslim edilebilecek şekilde Migros siparişlerini verebilecekler. Yol güzergahı üzerindeki en yakın Migros mağazasını bularak alışverişlerini de yapabilecekler. Bunun yanında mağazalarımızın otoparklarında Trugo şarj noktaları oluşturmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Togg kullanıcıları, bu hizmetimizden de faydalanabilecek ve Migros'ta alışverişlerini yaparken elektrikli araçlarını kapıda şarj ederek zaman tasarrufu sağlayacaklar. Ayrıca Togg Teknoloji Kampüsü içerisinde yer alacak satış mağazamızda 3.500'den fazla ürün çeşidini kampüs çalışanlarına zamandan tasarruf sağlayan yenilikçi bir alışveriş deneyimi ile sunacağız."

Diğer Haberler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.